EG mööbel | Tooted
1210
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-1210,eltd-core-1.0.3,ajax_fade,page_not_loaded,,eg mööbel-ver-1.12, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,side_menu_slide_with_content,width_270,paspartu_enabled,paspartu_on_top_fixed,paspartu_on_bottom_fixed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.3,vc_responsive

Mida me teeme

Tooted

Köögimööbel

Iga köök on erimoodi. Eritellimusel köögimööbel annab võimaluse kasutada ruum maksimaalselt ära. Leiame igale kodumasinale oma koha ning ülejäänud asjadele valmistame panipaigad. Teeme Sinu ideed teoks ning muudame praktiliseks ka erikujuga kitsaskohad. Paindlikud lahendused ja täpselt Sinu soovide järgi valminud köögimööbel annab kodule uue tähenduse.

Elutoamööbel

Eritellimusel elutoamööbel annab võimaluse muuta oma kodu ainulaadseks. Mööbli kavandamisel võtame arvesse ka ülejäänud toa disani, et kõik sobituks omavahel ning pere vajadused on täidetud. Valmistame nii minimalistlikku kui ka väga keeruka disainiga hubast mööblit, mis loob mõnusa õhkkonna. Parima personaalse lahenduse saavutame pidevas koostöös kliendiga.

Liuguksed

Liuguksed on muutunud lihtsalt ruumieraldajast sistuselemendiks, mis loob isikupära ning annab võimaluse kasutada ruumi optimaalselt. Liuguste eripäraks on sobivus paigutada neid erinevatesse ruumidesse. Kõik mõõtmed kohandatakse vastavalt vajadusele. EG mööbli poolt valmistatud uksed liiguvad alati väga vaikselt ning sujuvalt.

Kontorimööbel

Hoolikalt läbimõeldud büroomööbel loob esindusliku mulje ning hea keskkonna. Kontorimööbel valmistatakse vastavalt ruumi võimalustele ning kliendi vajadustele. Peame oluliseks, et mööbel on alati funktsionaalne, praktiline ning mugav ka töötajatele. Õige kontorimööbel on kvaliteetse ja efektiivse töö alus.

Küsi hinnapakkumist!