EG mööbel | Kasulikku
1962
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-1962,eltd-core-1.0.3,ajax_fade,page_not_loaded,,eg mööbel-ver-1.12, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,side_menu_slide_with_content,width_270,paspartu_enabled,paspartu_on_top_fixed,paspartu_on_bottom_fixed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.3,vc_responsive

KVALITEET

 

Uue mööbli valmistamisel on üks olulisemaid aspekte materjal. Materjali valides pea meeles, et soetad endale mööblit mitmeks aastaks ning see on ühekordne investeering enda heaolu nimel. Igapäevaselt kasutatava mööbli konstruktsioon peab olema korralik, vastupidav ning ka silmale ilus. Seetõttu on oluline eelistada kvaliteetset materjali ning kogemusega tegijaid.

DISAIN

 

Materjali valides mõtle ka ülejäänud toa värvitoonidele ja disainile. Eelistades tagasihoidlikumaid värve, saab toa ilmet muuta lihtsamini aksessuaaridega- padjad, kardinad, vaibad- ning anda toale täiesti uus väljanägemine. Kasutades mööblidisainis ajatuid elemente on see stiilne ka mitme aasta pärast.

ASUKOHT

 

Paiguta mööbel täpselt sinna kuhu soovid. Asukohta valides räägi ka spetsialistiga, kes oskab ära kasutada ka kaldseinad, erikujulised kohad ja nurgad. Nutikad lahendused hoiavad ruumi kokku ning loovad hubase mulje.

HOOLDUS

 

Mööblit soetades pea silmas kuidas ja kui tihti tuleb seda hiljem hooldada. Hooldades kvaliteetsest materjalist mööblit, näeb see kauem värske välja ning pikendad ka mööbli eluiga.